صفحه اصلی / اجتماعی / جان باختن یک شهروند پس از ضرب و شتم توسط نیروی انتظامی در کلانتری بناب
جان باختن یک شهروند پس از ضرب و شتم در کلانتری بناب
جان باختن یک شهروند پس از ضرب و شتم در کلانتری بناب

جان باختن یک شهروند پس از ضرب و شتم توسط نیروی انتظامی در کلانتری بناب

 

ضرب و شتم یک شهروند اهل ملکان در کلانتری این شهر منجر به مرگ وی شد. حجت اقتصادی یک شهروند اهل ملکان پس از بازداشت توسط ماموران نیروی انتظامی شهرستان بناب در محل کلانتری این شهر به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

حجت اقتصادی روز سه‌شنبه ۲۰ شهریور ماه ۹۷ توسط ماموران نیروی انتظامی کلانتری شهرستان بناب مورد ضرب و شتم قرار گرفته و جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، این شهروند چندی پیش اقدام به خودزنی کرده و به دنبال آن به بیمارستان خمینی شهرستان بناب منتقل شده بود. در بیمارستان به وی داروهای آرام‌بخش تزریق شد که باعث بروز برخی حالات روانی در او شد. حجت که در صدد خروج از بیمارستان بود، با ماموران بیمارستان درگیر شد.
نیروهای پلیس به این محل مراجعه کردند و حجت را بازداشت کرده و او را به کلانتری شهرستان بناب منتقل کردند. در آنجا به شدت او را مورد ضرب و شتم قرار دادند. براثر ضربات وارده٬ حجت اقتصادی جان خود را از دست داد”.
ماموران کلانتری با ادعای “ایست قلبی” حجت با خانواده اقتصادی در همان شب تماس گرفتند که برای تحویل گرفتن پیکر او در روز ۲۱ شهریورماه مراجعه کنند.

بنا به گفته خانواده٬ پیکر آقای اقتصادی مملو از آثار ضرب و شتم و کبودی بود که ارتباطی به وقایع پیش از بازداشت او نداشته است.

شهرستان بناب یکی از شهرهای جنوبی استان آذربایجان شرقی و مرکز شهرستان بناب است.

به کانال نه به زندان نه به اعدام در تلگرام بپیوندید
https://t.me/NoToPrisonNoToExecution

مطلب مرتبط

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان در خیابانهاش شوش و در محاصره نیروهای امنیتی+ فیلم

کارگران نیشکر هفت تپه در سیزدهمین روز از اعتراضات خود دست به یک راهپیمایی بزرگ …