صفحه اصلی / اجتماعی / وحشت کارگزاران حکومتی از جشن پیروزی تیم ملی فوتبال ایران و درگیری مأموران با جوانان در تهران+ فیلم
وحشت کارگزاران حکومتی از جشن پیروزی تیم ملی فوتبال ایران و درگیری مأموران با جوانان در تهران
وحشت کارگزاران حکومتی از جشن پیروزی تیم ملی فوتبال ایران و درگیری مأموران با جوانان در تهران

وحشت کارگزاران حکومتی از جشن پیروزی تیم ملی فوتبال ایران و درگیری مأموران با جوانان در تهران+ فیلم

حوالی ساعت ۲۲۳۰ جمعه شب ۲۵خرداد ۹۷بدنبال پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر تیم ملی مراکش در جام جهانی، جوانان در هفت حوض نارمک در تهران به خیابان ها آمده و جشن گرفتند. اما ماموران نیروی انتظامی برای متفرق کردن جوانان با موتور به میان آنها رفتند. جوانان ماموران را هو کرده و آنها را فراری دادند. جوانان تا پاسی از شب در خیابان ها حضور داشتند.

همچنین گزارش شده است که در مشهد بعد از بازی فوتبال بین تیم های ایران و مراكش، مردم به خیابانها ریخته و مشغول جشن و پایكوبی شدند. نیروهای حکومتی در هراس از تبدیل شدن این حركت مردمی به یك موضوع سیاسی و تظاهرات ضد حكومتی اقدام به مستقر کردن لباس شخصی ها و مأموران نیروی انتظامی در چهارراه ها و خیابانهای مهم و عمومی نمودند.
به نحوی كه از پپسی کولا به سمت پارک هاشمیه و هفت تیر، و بلوار وکیل آباد به سمت ملک ٱباد و فلسطین به سمت مرکز شهر و میدان فردوسی و در تمامی چهارراه های مهم این خیابان ها ماموران دوربین بدست مستقر شده بودند.
در همین رابطه در سه راه خیام٬ ۲ خودرو پلیس و یک ون با تعداد ٨ تا ۱۰ مامور و با فاصله کمی از مأموران نیروی انتظامی با همین تعداد نیرو چیده بودند.

به کانال نه به زندان نه به اعدام در تلگرام بپیوندید
https://t.me/NoToPrisonNoToExecution

مطلب مرتبط

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان در خیابانهاش شوش و در محاصره نیروهای امنیتی+ فیلم

کارگران نیشکر هفت تپه در سیزدهمین روز از اعتراضات خود دست به یک راهپیمایی بزرگ …