صفحه اصلی / حقوق بشر / نفرین بر شما که ۴۰ سال است خون زنان و مردان ایران را برزمین ریخته‌اید
نفرین بر شما که ۴۰ سال است خون زنان و مردان ایران را برزمین ریخته‌اید
نفرین بر شما که ۴۰ سال است خون زنان و مردان ایران را برزمین ریخته‌اید

نفرین بر شما که ۴۰ سال است خون زنان و مردان ایران را برزمین ریخته‌اید

 

پیام زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند در محکومیت حکم اعدام رامین حسین پناهی:نفرین بر شما که ۴۰ سال است خون زنان و مردان ایران را برزمین ریخته‌اید

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند از زندان رجایی شهر کرج٬ حکم اعدام رامین حسین پناهی را محکوم کرد. ابوالقاسم فولادوند در پیام خود از عموم مردم بخصوص فعالان سیاسی و حقوق بشری خواست که از هیچ تلاشی برای نجات رامین حسین پناهی کوتاهی نکنند. توجه شما را به متن کامل پیام این زندانی سیاسی که به دست نه به زندان نه به اعدام رسیده است؛ جلب می کنیم.

باز هم جنایتکاران تصمیم به اجرای جنایتی دیگر دارند و وعده اعدام رامین حسین پناهی پس از ماه رمضان را داده اند.
آی جانیان؛ ای جلادان!
۴۰ سال کشتار این ملت و ریختن خون جوانان کافی نیست؟
ننگ بر شما که یک روز بدون اعدام و برپا کردن چوبه‌های دار حکومت‌تان برجا نمی ماند. این شیوه دیکتاتورهای تاریخ بوده است از ضحاک که باید هر روز خون دو جوان را برای بقا و زنده ماندنش می ریختند تا امروز تاریخ که سیاهی و تباهی را حاکم کرده و مشغول ریختن خون ملت هستید. یادمان نرفته است که در سالهای دهه ۶۰ زندانیان را در زندانها تیرباران کردید؛ بعد بساط قتل و کشتار شبانه زندانیان سیاسی بیگناه را راه اندختید و پیکر بی جان آنها را در گورهای بی نام و نشان آن هم بصورت جمعی دفن کردید؛ روز دیگر در گذر راهها و کوهها خون کولبران زحمتکش را میریزید؛ یا جوانان بلوچ را در خیابانها به رگبار می بندید؛ و روزی دیگر بساط دار و اعدام را پهن می کنید. حالا نوبت یک زندانی به نام رامین حسین پناهی رسیده است.
نفرین بر شما که ۴۰ سال است خون زنان و مردان ایران را برزمین ریخته‌اید و هنوز هم تشنه به خون ملت هستید؛ البته این بیانگر حاکمیتی فرتوت و پوسیده است که در سراشیبی سقوط دست و پا می زند؛ نشان وحشت شما از جوانانی است که در کوچه و خیابان مطالباتشان را فریاد کرده و مرگ دیکتاتور را فریاد می کنند.
ضمن محکوم کردن حکم اعدام رامین حسین پناهی از عموم مردم بخصوص فعالان سیاسی و حقوق بشری می‌خواهم که برای نجات جان وی از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
این همه جنایت و سنگدلی را نمی‌بخشیم و فراموش نمی‌کنیم؛ اما حسابرسی می کنیم.
بشارت که روزگارتان به سرآمده و روز بزرگ آزادی مردم ایران می‌رسد.

ابوالقاسم فولادوند
زندان رجایی شهر
خرداد ۹۷

به کانال نه به زندان نه به اعدام در تلگرام بپیوندید
https://t.me/NoToPrisonNoToExecution

مطلب مرتبط

بازداشت محمدرضا رمضان‌زاده رئیس شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی معلمان

بازداشت محمدرضا رمضان‌زاده رئیس شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی معلمان

  به دنبال تحصن معلمان در سراسر کشور یکی از معلمان متحصن بازداشت شد. به گزارش …