صفحه اصلی / حقوق بشر / پیام زندانی سیاسی ماهر کعبی به قیام کنندگان شهر کازرون
پیام زندانی سیاسی ماهر کعبی به قیام کنندگان شهر کازرون
پیام زندانی سیاسی ماهر کعبی به قیام کنندگان شهر کازرون

پیام زندانی سیاسی ماهر کعبی به قیام کنندگان شهر کازرون

 

ماهر کعبی زندانی سیاسی تبعیدی در زندان مرکزی اردبیل در پیامی به مردم کازرون و جانباختگان راه آزادی درود فرستاد و از آنان اعلام حمایت کرد.
متن پیام این زندانی که نسخه ای از آن به دست نه به زندان نه به اعدام رسیده است به شرح زیر است.

جوانان دلیر کازرونی
به شما درود می فرستم که با فدای جان و به بهای دستگیری و زندان مطالبات خود را فریاد می کنید و زیر بار ظلم و ستم نمی مانید. درود به همت مردم کازرون که نشان دادید وقتی که ملتی تصمیم می گیرند به خیابان بیایند و فریاد آزادی سر بدهند هیچکس را یارای ایستادن در مقابل آنها نیست.
و درود می فرستم بر شهدای کازرون که با خون پاکشان؛ آزادی و عدالت خواهی را تضمین کردند. خطاب به مادران و خانواده های این جانباختگان می گویم که اگر چه از دست دادن فرزندانتان غم بزرگی برای شما است؛ اما برای یک جوان ایرانی؛ چه چیز با ارزش‌تر از این که برای آزادی وطنش جانش را فدا کند.
هر روز در هر نقطه از کشور ستمزده ما صدای حق طلبی و آزادیخواهی برپاست. چندی پیش بود که مردم اهواز توهین حکومتی به خود را روا نداشته و پاسخ آن را با یک تظاهرات سراسری دادند.
این تظاهرات و ایستادگی‌ها در برابر ستم ۴۰ ساله حاکمیتی که با مردمش در ستیز است؛ سر باز ایستادن ندارد و هر روز از یک شهر و یک محل؛ صدای فریاد ملت ایران بلند می شود.
عمال فاسد و چپاولگر حاکم؛ اموال این مردم را با نیرنگ به جیب های گشاد خود ریخته و یا خرج دخالت در امور سایر کشورها می کنند. این در شرایطی است که مردم ما شبها گرسنه سر بر زمین می گذارند؛ در کارتن میخوابند؛ و یا در گورهای خالی بدنبال مأمنی برای خویش هستند.
ما زندانیان سیاسی را در هر قدم و در هر فریادتان برای آزادی ایران؛‌ همراه و همگام خود بدانید.

زندانی سیاسی تبعیدی ماهر کعبی
زندان مرکزی اردبیل
۳ خرداد ۹۷

به کانال نه به زندان نه به اعدام در تلگرام بپیوندید
https://t.me/NoToPrisonNoToExecution

مطلب مرتبط

اعدام یک زندانی در زندان مرکزی اردبیل

اعدام یک زندانی در زندان مرکزی اردبیل

  حکم اعدام یک زندانی در زندان مرکزی اردبیل به اجرا درآمد. به گزارش کانون …