صفحه اصلی / اجتماعی / اعتصاب سراسری کامیون داران در سراسر کشور+ فیلمها و تصاویر
اعتصاب سراسری کامیون داران در سراسر کشور
اعتصاب سراسری کامیون داران در سراسر کشور

اعتصاب سراسری کامیون داران در سراسر کشور+ فیلمها و تصاویر

در پی فراخوان قبلی مبنی بر اعتصاب رانندگان کامیون از روز شنبه اول خرداد۹۷ رانندگان درشهرهای مختلف به اعتصاب سراسری پیوستند.

کلیه رانندگان سنگین در شهرهای سراسر کشور در اعتراض به پائین بودن کرایه بار و سایر مشکلات رانندگان از جمله بالا بودن هزینه های لجستیکی و لوازم یدکی ٬ افزایش عوارض و قسط های خودرو از امروز سه شنبه اول خرداد ماه ۹۷ از حرکت و بارگیری خودداری کردند.

از ابتدای صبح امروز کامیون داران شهرهای شیراز٬ آباده ٬ زرین شهر٬ مرودشت٬اصفهان٬ کوآر٬ بم٬ ارسنجان٬ بندرانزلی ٬ بوکان ٬نوشهر ٬تربت جام ٬ مازندران ٬شهرضا ٬مشهد ٬خراسان شمالی ٬گناباد و باغملک دست به اعتصاب زده و از بارگیری خودداری کردند. آنها اعلام کردند تا هرچند روز که طول بکشد به اعتصاب خود ادامه خواهند داد تا به خواسته هایشان رسیدگی شود.

شایان ذکر است که کارگزاران حکومتی در برخی از شهرها از جمله اصفهان برای ایجاد تفرقه و شکاف در بین رانندگان اقدام به بالا بردن قیمت کرایه بار کردند که مورد قبول رانندگان قرار نگرفت.

کارگزاران حکومتی در وحشت و هراس ادامه دار شدن اعتراضات کامیونداران در یک ترفند دیگر در بندرانزلی برای انداختن تفرقه بین رانندگان؛ یک اطلاعیه را با امضای مدیریت انجمن صنفی رانندگان و انجمن صنفی شرکتها؛ به دیوار نصب کرده که کرایه حمل کالا از امروز به مقصد بندرانزلی به تمامی نقاط تا ۱۲ درصد و کرایه حمل محموله های فله تا ۱۷ درصد افزایش یافته است. که این هم مورد توجه رانندگان قرار نگرفت.

به کانال نه به زندان نه به اعدام در تلگرام بپیوندید
https://t.me/NoToPrisonNoToExecution

تایباد
بندر انزلی
تربت جام

ارسنجان

مطلب مرتبط

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان در خیابانهاش شوش و در محاصره نیروهای امنیتی+ فیلم

کارگران نیشکر هفت تپه در سیزدهمین روز از اعتراضات خود دست به یک راهپیمایی بزرگ …