صفحه اصلی / اجتماعی / خودکشی دردناک دانش آموز دختر ۱۷ساله در تربت حیدریه
خودکشی دردناک دانش آموز دختر ۱۷ساله در تربت حیدریه
خودکشی دردناک دانش آموز دختر ۱۷ساله در تربت حیدریه

خودکشی دردناک دانش آموز دختر ۱۷ساله در تربت حیدریه

روز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۹۷ دختر ۱۷ ساله‌ای به نام “زهره کرمانی خورشانه” پس از اینکه از سوی مدیران مدرسه تهدید به اخراج شد و طی تماسی از مادرش خواستند جهت گرفتن پرونده‌اش به مدرسه مراجعه کند، به دلیل ترس از تنبیه توسط پدرش (که فردی متعصب است) اقدام به خودکشی با طناب دار کرد و جان خود را از دست داد.
این دانش‌آموز در دبیرستان دخترانه رسالت در شهرستان تربت حیدریه تحصیل می‌کرد و علت اخراج او، خروج از مدرسه در زنگ تفریح یا ساعات درسی بود.
یک منبع نزدیک به خانواده این دختر در این رابطه گفت: “زهره در خانواده‌ای روستایی زندگی می‌کرد. پدرش دامدار بود و مادرش در شهر خیاطی می‌کرد. زهره نیز زمانی که به مدرسه نمی‌رفت کنار مادرش به خیاطی می‌پرداخت. پدرش از اخراج او از مدرسه اطلاعی نداشت. تنها با مادر او تماس گرفته و گفته بودند که روز شنبه برای گرفتن پرونده به مدرسه مراجعه کنید. علت اخراج او نیز خارج شدن از مدرسه برای خرید ساندویچ بود. زهره پدری متعصب داشت که از جانب او همواره در محدودیت بود. زهره حتی از برادری که دوازده سال نداشت حساب می‌برد. آن روز پس از تماس با اورژانس زمان زیادی طول کشید تا اورژانس به محل برسد. سپس دختر را به بیمارستان تامین اجتماعی منتقل کردند اما در آنجا امکانات لازم و حتی دستگاه شوک دهنده‌ی قلب نیز وجود نداشت”.
وی در ادامه افزود: “والدین این دختر از مدرسه دخترانه رسالت و مسئولان این مدرسه که خانم‌ها “نجاتی، حسنی و ناظری” هستند، شکایت کردند. اما از سوی دادگاه به آن‌ها گفته شده که شکایتشان سودی ندارد و تنها نامه‌ای دریافت کردند مبنی بر اینکه نیروی انتظامی در حال پیگیری این مسئله است”.
پیکر این دختر در مشهد به خاک سپرده شد.
به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

درگیری مردم با ماموران نیروی انتظامی در روستای قره‌چال ملکان

درگیری مردم با ماموران نیروی انتظامی در روستای قره‌چال ملکان +فیلم

روز سه شنبه ۲۳مردادماه۹۷ مأموران نیروی انتظامی برای فشار بر کشاورزان محروم روستای قره‌چال ملکان …