صفحه اصلی / اجتماعی / درخواست ماموران نیروی انتظامی از مردم و دراویش برای ترک خیابان + فیلم
درخواست ماموران نیروی انتظامی از مردم و دراویش برای ترک خیابان + فیلم
درخواست ماموران نیروی انتظامی از مردم و دراویش برای ترک خیابان + فیلم

درخواست ماموران نیروی انتظامی از مردم و دراویش برای ترک خیابان + فیلم


دوشنبه شب ۳۰ بهمن ماه۹۶ بعد از هجوم وحشیانه ماموران نیروی انتظامی به در اویش همچنان وضعیت منطقه گلستان هفتم ملتهب است و نیروهای امنیتی و سپاه در محل حضور دارند.
مردم و جوانان به کمک دراویش آمده اند و در مقابل نیروهای امنیتی ایستاده و آنان را هو میکنند.
نیروهای امنتی در هراس از گسترش و ادامه دار شدن اعتراضات مردمی از آنها می خواهند که خیابان را ترک کنند و سکوت کنند تا مردم بتوانند استراحت کنند. اما مردم و جوانان در پاسخ به درخواست آنها فریاد می زنند بیشرف بیشرف و ماموران حکومتی را هو می کنند.
نیروهای رژیم به جوانان التماس میکنند که بروند تا آنان بتوانند استراحت کنند اما جوانان در پاسخ آنان : شعار بیشرف بیشرف سر دادند و آنها را هو کردند

شایان ذکر است که دراویش گنابادی در مقابل حمله وحشیانه گاردضدشورش مقاومت کردند و به رغم زد و خورد شدید محل را ترک نکرده اند.

از بعداز ظهر روز دوشنبه پلیس ضد شورش به دراویش گنابادی که برای آزادی بی‌قید و شرط یکی از دراویش به نام نعمت ریاحی مقابل کلانتری ۱۰۲خیابان پاسداران تحصن کرده بودند با پرتاب گاز اشک‌آور و شلیک گلوله‌ با سلاح‌های گرم ساچمه‌ای یورش بردند. در جریان این حملات تا به حال چندین تن از دراویش بشدت زخمی شده‌اند.
بین دراویش و نیروهای گارد ضدشورش درگیری های شدیدی رخ داده و از طرف دراویش و مردم به سوی ماموران ضدشورش کوکتل مولوتف پرتاب می شود.
به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

کولبر قطع عضو شده بوسیله انفجار مین

کولبر قطع عضو شده بوسیله انفجار مین به پرداخت خسارت مین منفجر شده محکوم شد

یکی از کولبران محروم که چندی پیش روی مین رفته و بر اثر انفجار مین …