صفحه اصلی / اجتماعی / درخواست ماموران نیروی انتظامی از مردم و دراویش برای ترک خیابان + فیلم
درخواست ماموران نیروی انتظامی از مردم و دراویش برای ترک خیابان + فیلم
درخواست ماموران نیروی انتظامی از مردم و دراویش برای ترک خیابان + فیلم

درخواست ماموران نیروی انتظامی از مردم و دراویش برای ترک خیابان + فیلم


دوشنبه شب ۳۰ بهمن ماه۹۶ بعد از هجوم وحشیانه ماموران نیروی انتظامی به در اویش همچنان وضعیت منطقه گلستان هفتم ملتهب است و نیروهای امنیتی و سپاه در محل حضور دارند.
مردم و جوانان به کمک دراویش آمده اند و در مقابل نیروهای امنیتی ایستاده و آنان را هو میکنند.
نیروهای امنتی در هراس از گسترش و ادامه دار شدن اعتراضات مردمی از آنها می خواهند که خیابان را ترک کنند و سکوت کنند تا مردم بتوانند استراحت کنند. اما مردم و جوانان در پاسخ به درخواست آنها فریاد می زنند بیشرف بیشرف و ماموران حکومتی را هو می کنند.
نیروهای رژیم به جوانان التماس میکنند که بروند تا آنان بتوانند استراحت کنند اما جوانان در پاسخ آنان : شعار بیشرف بیشرف سر دادند و آنها را هو کردند

شایان ذکر است که دراویش گنابادی در مقابل حمله وحشیانه گاردضدشورش مقاومت کردند و به رغم زد و خورد شدید محل را ترک نکرده اند.

از بعداز ظهر روز دوشنبه پلیس ضد شورش به دراویش گنابادی که برای آزادی بی‌قید و شرط یکی از دراویش به نام نعمت ریاحی مقابل کلانتری ۱۰۲خیابان پاسداران تحصن کرده بودند با پرتاب گاز اشک‌آور و شلیک گلوله‌ با سلاح‌های گرم ساچمه‌ای یورش بردند. در جریان این حملات تا به حال چندین تن از دراویش بشدت زخمی شده‌اند.
بین دراویش و نیروهای گارد ضدشورش درگیری های شدیدی رخ داده و از طرف دراویش و مردم به سوی ماموران ضدشورش کوکتل مولوتف پرتاب می شود.
به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان در خیابانهاش شوش و در محاصره نیروهای امنیتی+ فیلم

کارگران نیشکر هفت تپه در سیزدهمین روز از اعتراضات خود دست به یک راهپیمایی بزرگ …