صفحه اصلی / حقوق بشر / آخرین وضعیت سهیل عربی در بیست و هفتمین روز اعتصاب غذا
آخرین وضعیت سهیل عربی در بیست و هفتمین روز اعتصاب غذا
آخرین وضعیت سهیل عربی در بیست و هفتمین روز اعتصاب غذا

آخرین وضعیت سهیل عربی در بیست و هفتمین روز اعتصاب غذا

زندانی سیاسی سهیل عربی پس از ۲۷ روز اعتصاب غذا به میزان ۲۵ کیلو وزن کم کرده است. به گزارش کانون حقوق بشری نه به زندان نه به اعدام ٬ زندانی سیاسی سهیل عربی ٬ زندانی محبوس در زندان تهران بزرگ پس از ۲۷ روز اعتصاب غذا حدود ۲۵ کیلو وزن کم کرده است.

با وجود وخامت حال زندانی سیاسی سهیل عربی٬ مامورین زندان به دستور حاجی مرادی از انتقال وی به بیمارستان خودداری به عمل می آورند.

وی که از ۴ بهمن ماه در اعتراض به انتقال وحشیانه همراه با ضرب و شتم زندانیان سیاسی آتنا دائمی و گلرخ ابراهیمی ایرایی دست به اعتصاب غذا زده است؛ بر ادامه اعتصاب غذای خود تاکید و اصرار دارد.
به گفته منابع مطلع حاجی مرادی مسئول امور زندانیان سیاسی که دادیار زندان نیز هست به تاکید دستور داده و اعلام کرده است که حتی اگر سهیل عربی بمیرد وی را به بیمارستان اعزام نخواهد کرد.
گفتنی است که حاجی مرادی راسا مسئول انتقال زندانیان سیاسی گلرخ ابراهیمی ایرایی و آتنا دائمی به زندان قرچک ورامین و انتقال سهیل عربی به زندان تهران بزرگ می باشد.

این زندانی سیاسی تا کنون چندین بار با پیامهای خود مصرانه تاکید کرد که بر خواسته خود پابرجاست و تا انتقال زندانیان سیاسی آتنا دائمی و گلرخ ایرایی به زندان اوین ٬بر اعتصابش پای خواهد فشرد.

به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

خبرهای نقض حقوق بشردر ایران روز یکشنبه ۲۷ خرداد

خبرهای نقض حقوق بشردر ایران روز یکشنبه ۲۷ خرداد

خبرهای نقض حقوق بشردر ایران روز یکشنبه ۲۷ خرداد بینندگان محترم سایت خبری-حقوق بشری جوانه …