صفحه اصلی / اجتماعی / جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای سقوط کرده مسیر تهران-یاسوج ادامه دارد
جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای سقوط کرده مسیر تهران-یاسوج ادامه دارد
جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای سقوط کرده مسیر تهران-یاسوج ادامه دارد

جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای سقوط کرده مسیر تهران-یاسوج ادامه دارد

یک روز پس از اعلام سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی آسمان در مسیر تهران به یاسوج، تلاشها برای یافتن لاشه این هواپیما در منطقه آغاز شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی روز گذشته یکشنبه ۲۹ بهمن ماه٬ پیدا شدن لاشه هواپیما را تکذیب کرد و گفت با توجه به شرایط خاص جوی در منطقه سقوط هواپیما، هنوز امکان دسترسی به این منطقه به وجود نیامده است و هلیکوپترهای امدادی موفق به پرواز در منطقه نشده‎‌اند و تا کنون لاشه هواپیما پیدا نشده است.

هواپیمای آی تی آر شرکت هواپمیایی آسمان که روز گذشته یکشنبه ۲۹ بهمن ساعت ۸:۰۵ صبح به وقت محلی فرودگاه مهرآباد را ترک کرده بود، حدود ۵۰ دقیقه پس از پرواز از صفحه رادار ناپدید شد و در اطراف شهرستان سمیرم در جنوب استان اصفهان سقوط کرد.

در مورد تعداد سرنشینان این هواپیما در طول روز چند اطلاعیه از سوی شرکت هواپیمایی آسمان منتشر شده که هم از نظر تعداد سرنشینان و هم از نظر هویت آنها ضدونقیض بوده است.

براساس آخرین اطلاعیه این شرکت، هواپیمای سقوط کرده ۶۰ مسافر، چهار خدمه و ۲ مأمور امنیت پرواز داشته است. دست کم سه نام در فهرست‌های قبلی بود که در آخرین فهرست شرکت آسمان نیست.

گفته شده که خلبان این هواپیما یک بار دیگر در جریان پرواز یاسوج به تهران در سال ۱۳۹۲ با وجود از کار افتادن یکی از موتورهای هواپیما توانسته بود در شرایط اضطراری هواپیما را به سلامت در فرودگاه یاسوج فرود بیاورد.

به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

کولبر قطع عضو شده بوسیله انفجار مین

کولبر قطع عضو شده بوسیله انفجار مین به پرداخت خسارت مین منفجر شده محکوم شد

یکی از کولبران محروم که چندی پیش روی مین رفته و بر اثر انفجار مین …