صفحه اصلی / اجتماعی / به خون کشیده شدن تحصن مسالمت آمیز دراویش گنابادی توسط نیروی انتظامی +فیلم
به خون کشیده شدن تحصن مسالمت آمیز دراویش گنابادی توسط نیروی انتظامی
به خون کشیده شدن تحصن مسالمت آمیز دراویش گنابادی توسط نیروی انتظامی

به خون کشیده شدن تحصن مسالمت آمیز دراویش گنابادی توسط نیروی انتظامی +فیلم

به خون کشیده شدن تحصن مسالمت آمیز دراویش گنابادی توسط نیروی انتظامی

در اعتراض به دستگیری یکی از دراویش گنابادی در تهران ، جمعی از دراویش در مقابل کلانتری ۱۰۲ در خیابان پاسداران تهران تجمع کردند و با شعار الله اکبر خواهان آزادی این درویش شدند.

‌عصر امروز دوشنبه۳۰بهمن‌ماه۹۶ ماموران نیروی انتظامی و ضدشورش؛ به دراویش گنابادی که مقابل کلانتری ۱۰۲ در خیابان پاسداران برای آزادی بی‌قید و شرط نعمت ریاحی تحصن کرده بودند با گاز اشک‌آور و سلاح گرم یورش بردند که در نتیجه یک نفر از تجمع کنندگان بشدت زخمی شد.
در مقابل دراویش به کلانتری حمله کردند و تمام لوازم داخل این کلانتری را ویران کردند.چند تن از دراویش روی خود بنزین ریخته‌اند و آماده خود سوزی هستند. آنها خواستار آزادی نعمت‌الله ریاحی هستند.

بنا به گزارشات دریافتی ٬در تحصن مقابل کلانتری ۱۰۲ پاسداران، چند نفر از دراویش مورد اصابت گلوله قرارگرفته و پلیس توسط سلاح گرم، باتوم و گاز اشک‌آور به آنها حمله ور شد.

آخرین خبرهای از تهران حاکی از آن است که محاصره گلستان هفتم کماکان ادامه دارد و گلستان هفتم در محاصره دود و آتش است و همچنان بر شمار نیروهای امنیتی اضافه می‌شود.
کلیه‌ی دراویش به سمت گلستان هفتم در حال حرکت هستند. و مأموران در پی بازگشایی خیابان‌ها هستند اما مردم با آنان همکاری نمی‌کنند و در حمایت از دراویش٬مانع عبور مأموران از خیابان‌ها و اتوبان‌های منتهی به کلانتری ۱۰۲ پاسداران می شوند.

شایان ذکر است که در پی حمله مردم و دراویش به مامورانن نیروی انتظامی تمامی موتورهای مأموران در بیرون از کلانتری ۱۰۲ پاسداران تخریب و بلا استفاده شده است.
به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

به خون کشیده شدن تحصن مسالمت آمیز دراویش گنابادی توسط نیروی انتظامی

مطلب مرتبط

کولبر قطع عضو شده بوسیله انفجار مین

کولبر قطع عضو شده بوسیله انفجار مین به پرداخت خسارت مین منفجر شده محکوم شد

یکی از کولبران محروم که چندی پیش روی مین رفته و بر اثر انفجار مین …