صفحه اصلی / حقوق بشر / پیام سهیل عربی در ۲۲ بهمن ماه و تاکید بر ادامه اعتصاب غذا با صدای خودش
پیام سهیل عربی در ۲۲ بهمن ماه و تاکید بر ادامه اعتصاب غذا با صدای خودش
پیام سهیل عربی در ۲۲ بهمن ماه و تاکید بر ادامه اعتصاب غذا با صدای خودش

پیام سهیل عربی در ۲۲ بهمن ماه و تاکید بر ادامه اعتصاب غذا با صدای خودش

 

به گزارش کانون حقوق بشری نه به زندان نه به اعدام؛ زندانی سیاسی سهیل عربی در روز ۲۲ بهمن ماه ۹۶ با پیام خود از همه فعالین سیاسی مدنی و حقوق بشری و خانواده های شهدا تشکر کرده و بر ادامه اعتصاب غذایش تاکید نمود.
سهیل عربی از روز ۴ بهمن ماه در اعتراض به ضرب و شتم وحشیانه و انتقال دو زندانی سیاسی آتنا دائمی و گلرخ ایرایی اعتصاب غذا کرد. وی پس از این اعتصاب غذا به زندان تهران بزرگ منتقل شد.
وی هم اکنون بیستمین روز اعتصاب غذای خود را گذرانیده است. سهیل عربی در زندان تهران بزرگ محروم از ملاقات و کمترین امکانات است.

متن پیام:
خطاب به دوستان ،فعالان سیاسی ، مدنی و حقوق بشر و خانواده های محترم شهدای جنبش که مرا مورد لطف خود قرار داده اند.درخواست شکستن اعتصاب غذایم را داده اند .یاران شکستن اعتصاب غذا یعنی تسلیم شدن در برابر آنان، که گلرخ ٬ آتنا و آرش مان را به زنجیر کشیدند. و تسلیم شدن یعنی تحمل مجازاتی که یک روز حتی حق ما نبود. بیش از ۱۷۰۰ روز از بهترین روزهای جوانیم را در مخوف ترین زندان های خامنه ای محبوس بوده ام. هنوز بلاتکلیفم.نگذارید هر بلایی که می‌خواهند سرمان بیاورند. به شما عزیزان هم التماس می کنم یا سکوت کنید، یا اگر به واقع نگران ما هستید ،صدای فریادتان را هر لحظه بلندتر از لحظه پیش سازید.با پشتکار و پیگیری ، پیروزی از آن ما خواهد بود.به قطره ای از دریای آزادی و برابری خواهیم رسید .
سهیل عربی ۲۲ بهمن
پاینوشت : سهیل عربی از تاریخ ۵ بهمن در اعتصاب غذا و در تبعید در زندان تهران بزرگ بسر می برد.سهیل عربی از چند روز گذشته حتی اجازه ندارد از تلفن زندان استفاده کند تا که نتواند پیام های خود را با صدای خودش به بیرون از زندان بفرستد.

به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

خبرهای نقض حقوق بشردر ایران روز یکشنبه ۲۷ خرداد

خبرهای نقض حقوق بشردر ایران روز یکشنبه ۲۷ خرداد

خبرهای نقض حقوق بشردر ایران روز یکشنبه ۲۷ خرداد بینندگان محترم سایت خبری-حقوق بشری جوانه …