صفحه اصلی / اجتماعی / فراری دادن اختلاس گر ۱۰۰ میلیاردی وزارت نفت ظرف ۳ ساعت از کشور
فراری دادن اختلاس گر ۱۰۰ میلیاردی ظرف ۳ ساعت از کشور

فراری دادن اختلاس گر ۱۰۰ میلیاردی وزارت نفت ظرف ۳ ساعت از کشور

اختلاس گر ۱۰۰میلیاردی در بخش اکتشافات وزارت نفت تنها سه ساعت پس از مطلع شدن از لورفتن این اختلاس، ایران را ترک کرده است .

فردی که این اختلاس را انجام داده حدود ۳۱ سال در این مجموعه مشغول به فعالیت بوده و عمدتا در بخش مالی کار می کرده ٬پدر این فرد نیز در وزارت نفت کار می کرده است.

این فرد که از سال ۸۶ و یا پیشتر از آن مشغول کار اختلاس بوده است و اختلاس وی نیز نزد مسولین حکومتی محرز بوده ٬مسئول امور خزانه بوده و ضمانت نامه ها و مسائل مربوط به پیمانکارها همه نزد وی بوده است.
اما هم اکنون در جریان جنگ و دعواهای جناحی درون رژیم که هریک اختلاس دیگری را فاش می کنند٬ وی را احضار کرده و خبر افشا شدن این اختلاس را به او می دهند که این شخص نیز بعد از سه ساعت از زمان احضار به راحتی کشور را ترک می کند.

جای سوال است که سیستم سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و سایر دستگاه های نظارتی که حساب ها را سالیانه بررسی می کنند، چرا نخواستند در این مدت تخلفات و اختلاس این فرد را کشف کنند، آیا این فرد تا این حد ماهر بود که توانست نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان اختلاس یعنی سالانه حدود ۱۰ میلیارد تومان تخلف کند بدون اینکه کسی متوجه شود؟
شایان ذکراست که در شرایطی که مسولین حکومتی یکی پس از دیگری به صورت میلیاردی ٬سرمایه های مردم ایران را به بانکهای خارجی و حسابهای شخصی خود منتقل می کنند٬ دستگاه قضایی ایران که خود در راس دزدان و اختلاسگران می باشد به صدور احکام اعدام و قطع دست برای مردم محروم ایران به اتهام سرقت می پردازد.

به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

 

مطلب مرتبط

گزارش سازمان ملل درباره تلاش ایران برای تأسیس القاعده جدید

گزارش سازمان ملل درباره تلاش ایران برای تأسیس القاعده جدید

سازمان ملل با انتشار گزارشی ارتباط ایران و القاعده را تأیید می‌کند. به گزارش سایت …