صفحه اصلی / اجتماعی / اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه و تهدید به تصرف کارخانه + فیلم
اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه و تهدید به تصرف کارخانه + فیلم
اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه و تهدید به تصرف کارخانه + فیلم

اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه و تهدید به تصرف کارخانه + فیلم

اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه از ساعت هشت وسی دقیقه امروز، دوشنبه مورخ ۲۵ دیماه سال ۹۶ ، از اداره تعمیر و نگهداری ماشین آلات شروع شد. درادامه کارگران کارخانه و سایر بخش ها به جمع هم طبقه های خود پیوستند.

دراین اعتصاب کاظمی ٬مدیر عامل شرکت٬صحبت کرد او همچون گذشته وعده های تو خالی را تکرار کرد. پس از آن علیپور٬نماینده کارگران و عضو هیئت مدیره سندیکا نیشکر هفت تپه٬ به همراه یکی دیگر از نمایندگان کارگران به نام بخشی، خطاب به مسئولین شرکت و منطقه سخنان کوبنده ای را بیان داشتند.

مدیریت شرکت سعی دارد به طریق گوناگون کارگران معترض را دوباره با وعده های تو خالی دل گرم کند و در این رابطه اقدام به پخش فیش های دستمزد های دوماه سالهای .۹۴.و۹۵ در میان بخشی از کارگران نموده است .
تا زمان مخابره این خبر هیچ گونه پولی به حساب کارگران واریز نشده است و اعتصاب همچنان ادامه دارد.

کارگران اعتصابی هفت تپه امروز طی صحبتهایی اعلام کردند که اگر تا آخر هفته مطالباتشان پرداخت نشود؛ کل کارخانه را خواهند بست. آنها همچنین گفتند ما دیگر مطالباتمان را نمیخواهیم کل هفت تپه را می گیریم و خودمان اداره می کنیم. مدیرانی که هفت تپه را به این روز رساندند شایستگی اداره آن را ندارند.
کارگران اعتصابی گفتند هفت تپه میراث پدران ماست٬ ما این قانون کار را قبول نداریم این قانون کار نیست قانون برده داری است. این قانون کار را کارگران ننوشته اند. چرا فرماندار و استاندار از اینها حمایت می کنند؟
کارگران تهدید کردند که اگر تا آخر هفته وضعیت قراردادهایمان مشخص نباشد اعتصاب ادامه دارد و اگر تا روز جمعه مطالبات و قراردهایمان مشخص نشود شنبه ما در دفتر مدیریت نشسته ایم.

به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

گزارش سازمان ملل درباره تلاش ایران برای تأسیس القاعده جدید

گزارش سازمان ملل درباره تلاش ایران برای تأسیس القاعده جدید

سازمان ملل با انتشار گزارشی ارتباط ایران و القاعده را تأیید می‌کند. به گزارش سایت …