صفحه اصلی / اجتماعی / کشته شدن یک شهروند ایرانشهری با ضربه عامدانه یک نیروی انتظامی با خودرو
کشته شدن یک شهروند ایرانشهری با ضربه عامدانه یک نیروی انتظامی با خودرو
کشته شدن یک شهروند ایرانشهری با ضربه عامدانه یک نیروی انتظامی با خودرو

کشته شدن یک شهروند ایرانشهری با ضربه عامدانه یک نیروی انتظامی با خودرو

 

یک شهروند ایرانشهری به نام نعیم سایگانی که سوار موتور بود براثر ضربه عامدانه توسط گشت کلانتری ۱۱ شهرستان ایرانشهر کشته شد.

به گزارش کمپین فعالین بلوچ شامگاه پنجشنبه ۲۱ دی ماه ۹۶ یک شهروند ایرانشهری به نام نعیم سایگانی که به همراه دو نفر دیگر از بستگانش سوار موتور سیکلت بود در خیابان کمالزاده توسط کلانتری ۱۱ شهرستان ایرانشهر با خودرو مورد ضرب واقع شد و در اثر واژگونی موتور و اصابت سر نامبرده به جدول کشته شد.

یک منبع آگاه از بستگان وی گفت: ” نعیم با دو نفر دیگر سوار موتور از خانه خارج شدند، پلیس به طور ناگهانی برای متوقف کردنشان با خودرو به موتور زد و با افتادن موتور سر نعیم به زمین خورد و در جا کشته شد.”

این منبع افزود:” پلیس ایستاد و سعی کرد یک پرایدی را مقصر اعلام کند اما شاهدان حاضر دیده بودند و قبول نکرده و شروع به اعتراض کردند، بعد ماموران پلیس با شلیک و ترساندن مردم به سرعت فرار کردند”

فیلمی که در مورد این واقعه در شبکه های مجازی منتشر شده از یک دوربین مدار بسته نزدیک به محل واقعه صحنه تجمع مردم و ترک صحنه سریع ماموران پلیس را نشان میدهد.

شایان ذکر است که ماموران امنیتی به صورت خودسرانه در شهرها و جاده های ترانزیتی به سمت خودروهای که به آنها شک می کنند تیراندازی میکنند که منجر به کشتن افراد “بیگناه” می شوند.

به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

کولبر قطع عضو شده بوسیله انفجار مین

کولبر قطع عضو شده بوسیله انفجار مین به پرداخت خسارت مین منفجر شده محکوم شد

یکی از کولبران محروم که چندی پیش روی مین رفته و بر اثر انفجار مین …