صفحه اصلی / اجتماعی / فایل صوتی محرمانه از یکی از جلسات محرمانه سپاه پاسداران در ترس و وحشت از فروپاشی نظام در آستانه انتخابات
افشای فایل صوتی محرمانه از یکی از جلسات محرمانه سپاه پاسداران در ترس و وحشت از فروپاشی نظام در آستانه انتخابات
افشای فایل صوتی محرمانه از یکی از جلسات محرمانه سپاه پاسداران در ترس و وحشت از فروپاشی نظام در آستانه انتخابات

فایل صوتی محرمانه از یکی از جلسات محرمانه سپاه پاسداران در ترس و وحشت از فروپاشی نظام در آستانه انتخابات

 فایل صوتی محرمانه از یکی از جلسات محرمانه سپاه پاسداران در ترس و وحشت از فروپاشی نظام در آستانه انتخابات

طی روزهای اخیر و با نزدیک شدن به انتخابات مقامات حکومتی یک به یک به وحشت افتاده و در رابطه با فروپاشیدن نظام ولایت فقیه به یکدیگر هشدار می دهند . در همین رابطه در یکی از جلسات محرمانه سپاه پاسداران در یکی از پایگاههایشان به نام پایگاه امام علی یکی از فرماندهان سپاه به اعضا سپاه پاسداران هشدار می دهد که در صورت بوجود آمدن هرگونه اعتراضی مهار حکومت از دستشان خارج خواهد شد. ودیگر اثری از آنان و خانواده هایشان در این حکومت نخواهد بود . به گوشه ای از این فایل صوتی منتشر شده توجه کنید:
هفته پیش هم توی جلسه ای که توی بایگاه امام علی داشتیم اونجا هم گفتم به دوستانمان تو جلسات خصوصی هم که دیگه بماند. امسال خطر جدی تو راهه٬ از سال ۸۸ بدتر ٬بذار خیالتون را راحت کنم . هر اتفاقی هم ممکنه بیفته اونچه که شما باید در نظر داشته باشید اینه اگه خدای نخواسته پای مردم به خیابون رسید تجمع کردند برعلیه نظام اگر تونستیم اینها رو مهار کنیم که هیچ اگر نشد مطمئن باشید ثانیه به ثانیه به تعداد اینها به نفرات اینها اضافه خواهد شد . اون موقع دیگه قابل مهارنیست اون موقع چه خواهد شد خدا میداند. مطمئن باشید دوستان من برادران من اگه کوچکترین ضربه ای کوچکترین خدشه ای به نظام وارد بشه هیچ اثر ازما باقی نخواهد ماند ما دیگه توی این کشور امنیت نخواهیم داشت نه خودمون نه خانواده مون ٬کجا باید بریم خدا میداند این موضوع رو جدی بگیرید من بارها گفتم به دوستان این مدت رو تا انتخابات حتی بعد انتخابات و ماهها بعد انتخابات باید حواسمون جمع باشه نباید روزنه ای باز بگذاریم برای ورود دشمن.
به کانال جوانه ها در تلگرام بپیوندید
https://telegram.me/javanea

مطلب مرتبط

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان

راهپیمایی بزرگ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان در خیابانهاش شوش و در محاصره نیروهای امنیتی+ فیلم

کارگران نیشکر هفت تپه در سیزدهمین روز از اعتراضات خود دست به یک راهپیمایی بزرگ …